Dětský den 5.července 2003

V létě proběhl již 3.ročník dětského dne (vlastně odpoledne). Počasí, stejně jako loni hrozilo deštěm, avšak vydrželo a my jsme se mohli držet vypracovaného plánu bez vymýšlení alternativního programu nebo předčasného ukončení akce. Ku konci sice trochu sprchlo, ale takový malý deštík nemohl vyvést z míry v tu dobu již delší čas v rytmu "diskohudby" jásající děti ani dospělé. Právě díky počasí akce končila až po 21:00, narozdíl od 3.ročníku, kdy akci předčasně ukončila bouřka už okolo 18.hodiny :o(.

Možná jste zklamáni, že zde letos nevidíte žádné fotky, ale organizátoři rozhodli, že se bude natáčet, a obojí se opravdu stihnout nedá... Pokud ovšem má někdo k dispozici nějaké digitální fotky, může mne kontaktovat (tady nebo jinde) a není problém je tady vystavit.

Natočil jsem cca 1:40 záznamu, po sestříhání toho je cca 38 minut. Můžete se tady kouknout na ukázky (cca 10 minut) z výsledného videa (cca 3MB, cca 7,4MB ). Pokud byste měli zájem o koupi, vyplňte níže uvedený formulář a zmáčkněte tlačítko odeslat. Já Vás kontaktuji a domluvíme zbytek. Ceny jsou tady ...

Typ Médium Formát Cena Poznámka
1. VCD (CD-R) MPEG 1 150,- zatím není připravené
2. SVCD (CD-R) MPEG 2 150,- zatím není připravené
3. DVD (DVD-R) MPEG 2 200,-
4. VHS VHS 150,-
5. VHS S-VHS - ET 150,-
6. S-VHS S-VHS 300,- až 400,- podle kazety

Na závěr mohu s radostí konstatovat, že se letošní akce se opět povedla. I nadále (ťuk, ťuk, ťuk) zaznamenáváme stoupající počet zúčastněných dětí. Letos jich bylo už 132, loni 122, předloni 107. Na tomto místě se sluší i poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se takovéto akce nemohly vůbec uskutečnit.
Formulář pro objednání videozáznamu ...

Vaše jméno:
Typ nosiče a formátu:
Váš email:

Vaše adresa:
Váš telefon:


<< zpět na stránku areálu